Welcome to Adobe GoLive 6
Imprezy
Obiekty
Oferta
Współpraca
Galeria
Linki
Kamera internetowa
Przetargi
Noclegi
Bankiety i imprezy okolicznościowe
Wykorzystanie plików COOKIES

INFORMACJA!


W zawiązku z planowaną przebudową ulicy Zamenhofa w Policach. Osrodek Sportu i Rekreacji w Policach udostępnia mieszkańcom parking dla samochodów zlokalizowany na terenie Kompleksu OSiR przy ul. Piaskowej 97.

UWAGA!

Chęć wypożyczenia kajaków i zamawianie slipowania łodzi należy zgłaszać telefonicznie w biurze OSiR od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 pod nr telefonów:

 - stacjonarny : 0914554578
- komórkowy: 693060117

INFORMACJA!

W tym roku z przyczyn technicznych basen na oœrodku GCEiR w Trzebieży przy ul. Leœnej 15  będzie nieczynny.

Natomiast plaża w Trzebieży zgodnie z Uchwałš Rady Miejskiej czynna od 29.06.2018-31.08.2018

UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ
ZGŁOSZENIE

SPRAWOZDANIE

COOPER„Puchar Europy. Polsko – niemieckie zmagania sportowe”

Miło nam poinformować, że w dniach 16-18.06.2017 r. zawodnicy KP Chemik Police oraz Pasewalker FV uczestniczyli w realizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach projekcie pn. „Puchar Europy. Polsko – niemieckie zmagania sportowe”. Podczas trzech dni projektu jakie chłopcy spędzili w Trzebieży wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy. Przede wszystkim młodzi piłkarze Chemika wraz z niemieckimi zawodnikami mieli okazję do doskonalenia warsztatu piłkarskiego biorąc udział treningach z wykwalifikowaną kadrą trenerską z Polski i Niemiec. Uczestniczyli w warsztatach sportowych podczas których odbyło się wiele konkursów piłkarskich doskonalących umiejętności piłkarskie. W drugim dniu projektu odbył się turniej z udziałem polskich i niemieckich młodych piłkarzy. Uczestników zawodów podzielono na drużyny m.in.: Polska, Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy 1 i Niemcy 2, które rozegrały łącznie 15 meczy. Po zaciętej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:I miejsce: Włochy,

II miejsce: Francja,

III miejsce: Niemcy 2,

IV miejsce: Polska,

V miejsce: Niemcy 1,

VI miejsce: Hiszpania.

Podczas zawodów dokonano także wyboru najlepszego zawodnika turnieju, a został nim zawodnik Włochów, Igor Łukowski.

Królem strzelców turnieju został natomiast zawodnik Polski, Oskar Prus.

Najlepszym bramkarzem został zawodnikNiemiec 2, Gregor Streuger.

Drużyną Fair Play została Hiszpania.
I miejsce Włochy

II miejsce: Francja

III miejsce: Niemcy 2


IV miejsce: Polska

V miejsce: Niemcy 1


VI miejsce: Hiszpania


Król strzelców Oskar Prus


Najlepszy zawodnik: Igor Łukowski


Najlepszy bramkarz:


Oprócz rywalizacji sportowej młodzi piłkarze mieli również czas na wspólną integrację. Do późnych godzin wieczornych bawili się przy ognisku.„Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”.

„Dieses Projekt wird durch die Europäische Union aus Mitteln des Europäischen Fonds für regionale Entwicklung unterstützt (Fonds für kleine Projekte im Rahmen des Kooperationsprogramms Interreg V A Mecklenburg-Vorpommern/ Brandenburg/Polen in der Euroregion Pomerania)“

Content Management Powered by CuteNews