Welcome to Adobe GoLive 6
Imprezy
Obiekty
Oferta
Współpraca
Galeria
Linki
Kamera internetowa
Przetargi
Noclegi
Bankiety i imprezy okolicznościowe
Wykorzystanie plików COOKIES

INFORMACJA!


W zawiązku z planowaną przebudową ulicy Zamenhofa w Policach. Osrodek Sportu i Rekreacji w Policach udostępnia mieszkańcom parking dla samochodów zlokalizowany na terenie Kompleksu OSiR przy ul. Piaskowej 97.

UWAGA!

Chęć wypożyczenia kajaków i zamawianie slipowania łodzi należy zgłaszać telefonicznie w biurze OSiR od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 pod nr telefonów:

 - stacjonarny : 0914554578
- komórkowy: 693060117

INFORMACJA!

W tym roku z przyczyn technicznych basen na oœrodku GCEiR w Trzebieży przy ul. Leœnej 15  będzie nieczynny.

Natomiast plaża w Trzebieży zgodnie z Uchwałš Rady Miejskiej czynna od 29.06.2018-31.08.2018

UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ
ZGŁOSZENIE

SPRAWOZDANIE

COOPERWarsztaty rolkowe

14 marca 2015 r. zostały zorganizowane pierwsze warsztaty rolkowe przez OSiR Police. Warsztaty były bezpłatne i odbyły się na hali sportowej przy ul. Siedleckiej 2B. Warsztaty cieszyły się dużym wzięciem, przybyło ponad 100 uczestników w różnym wieku dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Warsztaty prowadziła wykwalifikowana grupa instruktorów ze Stowarzyszenia "Rollkowy Szczcin". Uczestnicy zostali podzieleni na poszczególne grupy względem indywidualnych potrzeb oraz umiejętności jazdy na ośmiu kółkach. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznali się z dwoma odmianami freestylu na rolkach: slalom oraz freeride, nauczyli się slajdów, natomiast grupa zaawansowana trików slalomowych.Osoby biorące udział w imprezie miały darmową możliwość zdobycie cennej wiedzy rolkowej, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej zachowując przy tym luźną i przyjacielską atmosferę. Podstawą warsztatów była dobra zabawa. OSiR Police planuje kolejne warsztaty w kwietniu oraz maju.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne rolkowe szaleństwo.

Content Management Powered by CuteNews