Welcome to Adobe GoLive 6
Imprezy
Obiekty
Oferta
Współpraca
Galeria
Linki
Kamera internetowa
Przetargi
Noclegi
Bankiety i imprezy okolicznościowe
Wykorzystanie plików COOKIES

INFORMACJA!


W zawiązku z planowaną przebudową ulicy Zamenhofa w Policach. Osrodek Sportu i Rekreacji w Policach udostępnia mieszkańcom parking dla samochodów zlokalizowany na terenie Kompleksu OSiR przy ul. Piaskowej 97.

UWAGA!

Chęć wypożyczenia kajaków i zamawianie slipowania łodzi należy zgłaszać telefonicznie w biurze OSiR od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 pod nr telefonów:

 - stacjonarny : 0914554578
- komórkowy: 693060117

INFORMACJA!

W tym roku z przyczyn technicznych basen na oœrodku GCEiR w Trzebieży przy ul. Leœnej 15  będzie nieczynny.

Natomiast plaża w Trzebieży zgodnie z Uchwałš Rady Miejskiej czynna od 29.06.2018-31.08.2018

UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ
ZGŁOSZENIE

SPRAWOZDANIE

COOPER20 tysięcy głosów i 5 tysięcy uczestników. Plebiscyt na mecie

Uroczysta gala, która 13 marca odbyła się w gościnnych progach hotelu “Dobosz” w Policach zwieńczyła plebiscyt na “Piłkarza Roku Województwa Zachodniopomorskiego“. O tym, że była to udana impreza najlepiej świadczy liczba ponad 20 tysięcy głosów, które zebrali piłkarze. W sumie w plebiscycie wzięło udział ponad 5 tysięcy kibiców. Podczas ceremonii wyróżniliśmy i nagrodziliśmy kilkadziesiąt osób. Po wręczeniu nagród i występie aktora “Teatru Polskiego” Michała Janickiego zaproszeni goście obejrzeli ligowy mecz ekstraklasy Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk.Najpopularniejsza piłkarka
Dominika Lubowicka (Zalew Stepnica)

Najpopularniejszy piłkarz - B Klasa
1 Paweł Łubian (Aquila Szczecin)
2 Adam Madej (Rybak Wełtyń)
3 Sebastian Jarosz (Sparta Skalin)

Najpopularniejszy piłkarz - A Klasa
1 Patryk Filipowicz (Sęp Brzesko)
2 Dominik Urbański (Prawobrzeże Świnoujście)
3 Tomasz Zawilski (Dąb Dębice)

Najpopularniejszy piłkarz - Regionalna Okręgówka
1 Konrad Krzysztanowicz (Iskierka Szczecin)
2 Patryk Bil (Wicher Przelewice)
3 Sebastian Widurski (Koral Mostkowo)

Najpopularniejszy piłkarz - Wojewódzka Okręgówka
1 Mateusz Chlibyk (Jeziorak Szczecin)
2 Paweł Plis (Błękitni Pniewo)
3 Piotr Bykowski (Odrzanka Radziszewo)

Najpopularniejszy piłkarz - IV liga
1 Radosław Wiśniewski (Ina Goleniów)
2 Kacper Wittbrodt (Gryf Kamień Pomorski)
3 Jacek Jarecki (Osadnik Myślibórz)

Najpopularniejszy piłkarz - III liga
Piotr Rusek (Chemik Police)

Najpopularniejszy piłkarz - II liga
Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard)

Najpopularniejszy piłkarz - I liga
Marek Niewiada (Flota Świnoujście)

Najpopularniejszy piłkarz - T-Mobile Ekstraklasa
Radosław Janukiewicz (Pogoń Szczecin)

 

NAGRODY PRZYZNANE PRZEZ KAPITUŁĘ

Specjalna nagroda
Dla Jerzego Falkowskiego najstarszego piłkarza grającego w zachodniopomorskim związku piłki nożnej

Specjalna nagroda
Za wkład w rozwój i promocję piłki nożnej w województwie zachodniopomorskim dla Prezydenta Kołobrzegu Janusza Gromka.

Specjalna nagroda  
Za wkład w rozwój i promocję piłki nożnej w województwie zachodniopomorskim dla Prezydenta Stargardu Sławomira Pajora.

Specjalna nagroda
Za wkład w rozwój i promocję piłki nożnej w województwie zachodniopomorskim dla burmistrza Płot Mariana Malińskiego.

Futsalista Roku 2104
Michał Kubik (Pogoń 04 Szczecin)

Sędzia Roku 2014
Marek Arys

Zespół Roku 2014
Błękitni Stargard

Trener Roku 2014
Tomasz Kafarski

Piłkarz Roku 2014
Marcin Robak (Pogoń Szczecin)

O naszych laureatach na luzie
Dominika Lubowicka - Zalew Stepnica
17-letnia zawodniczka grająca na pozycji środkowego pomocnika. Kapitan zespołu. Jej boiskowy pseudonim to "Dzida", który wziął się z tego, że na boisku biega ponoć za dwie zawodniczki. W poprzednim roku grała w wojewódzkiej reprezentacji do lat 16. Ma poczucie rytmu, świetnie prezentuje się nie tylko na boisku, ale także w tańcu breakdance.


Paweł Łubian - Aquila Szczecin
Kapitan i najskuteczniejszy piłkarz swojego zespołu. Wszystko wskazu jena to, że to jego ostatni sezon w B-klasie. Aquila z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli i jest niemal pewna awansu. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz animator sportu. Bardzo lubiany w swoim środowisku, jego uczniowie wręcz przepadają za swoim nauczycielem.


Patryk Filipowicz - Sęp Brzesko
Piłkarski maniak, który od zawsze w pełni poświęcał się piłce nożnej. Na boisku wykazuje się walecznością, bo myśli tylko o zwycięstwie. Przylgnęła do niego ksywa "Pancernik", a wszystko dlatego, że nie znalazł na swojej drodze rywala, który potrafiłby wygrać z nim pojedynek bark w bark.


Konrad Krzysztanowicz  - Iskierka Szczecin
Popularny "Kojot", który po meczach jest duszą towarzystwa. Na boisku kapitan dobrze spełniający swoje obowiązki. Bardzo koleżeński i wyróżniający się umiejętnościami. Według kierownika ma papiery na granie wyżej, ale podobno jest na to za… stary. A ma zaledwie 25 lat.


Mateusz Chlibyk - Jeziorak Szczecin
"Mati" jest koleżeński, ale też bardzo charakterny. Ma duży wpływ na atmosferę w szatni, a koledzy liczą się z jego zdaniem. Lideruje drużynie z siedzenia pasażera, bo nie jest kapitanem. Na co dzień pracuje w szczecińskim „Radissonie“.


Radosław Wiśniewski - Ina Goleniów
23-letni napastnik, z którym chciałby pracować każdy trener. "Wiśnia" zawsze pokazywał klasę na boisku, do wszystkiego podchodzi profesjonalnie, nie obraża się, gdy trener decyduje się posadzić go na ławce lub zdjąć z boiska. Na murawie i poza nią emanuje od niego spokój i rozsądek.


Piotr Rusek - Chemik Police
24-letni wychowanek Chemika grający na pozycji bramkarza. Jaką ksywę w szatni ma Piotr Rusek? Niezbyt oryginalnie, bo... "Rusek". Jakiś czas temu koledzy chcieli, żeby był "Hiszpanem", ale pozostał "Ruskiem". Ma w sobie odrobinę szaleństwa, która często charakteryzuje golkiperów. W ostatnim czasie bardzo dojrzał boiskowo, jest odważny, zachowuje zimną krew w trudnych momentach. Podczas gali podziewał mamie, która zmobilizowała swoje koleżanki, aby głosowały właśnie na niego.


Maciej Liśkiewicz - Błękitni Stargard
"Lisek" jest inteligentnym zawodnikiem, wnosi dużo spokoju do gry zespołu. To filar defensywy, a także wzór dla młodszych kolegów. W kontaktach z mediami nie traci głowy i mądrze odpowiada na pytania. Nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych. Ostatnio pojawiały się informacje o zainteresowaniu jego osobą ze strony Pogoni Szczecin.


Marek Niewiada - Flota Świnoujście
We Flocie od 2001 roku. Pamięta występy Wyspiarzy w III i IV lidze. Uczestniczył w największych klubowych sukcesach, jakim był ćwierćfinał Pucharu Polski i 3. miejsce w I lidze. Popularny "Admirał" ani myśli opuszczać Świnoujścia. Jest zawodowym żołnierzem. W wojsku był już radiooperatorem, elektromechanikiem i kierowcą. W I lidze gole zdobywa tylko w meczach z Olimpią Grudziądz.


Radosław Janukiewicz - Pogoń Szczecin
31-letni symbol Pogoni. Po porażce dziennikarze wolą do niego nie podchodzić, bo… w młodości trenował boks. Uwielbiany przez kibiców za swoją bezpośredniość. Choć zimą miał konkretną ofertę z Chin pozostał w Pogoni.


Jerzy Falkowski - Ehrle Espadon Dobra Szczecińska
62 lata czyni go najstarszym zawodnikiem w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej. Z uśmiechem na twarzy "gasi" boiskowych cwaniaków. W zespole służy także doświadczeniem. Po prostu "Pan Jurek". Przed laty był ligowym bramkarze między innymi Stali Stoczni (II liga).


Michał Kubik
Reprezentant Polski w futsalu, dla której strzelił już kilkanaście bramek. Sezon 2013/2014 był dla niego najlepszym w karierze. Zdobył 15 goli, a Pogoń 04 Szczecin wywalczyła wicemistrzostwo Polski.

Marek Arys
Jeden z najbardziej uzdolnionych arbitrów w Polsce. Sędzia asystent. Z chorągiewką w ręku zaliczył już kilkanaście spotkań w ekstraklasie. Znajduje się pod obserwacją UEFA. Zakwalifikowany został do programu UEFA CORE. 5,4 % to imponujący poziom jego tkanki tłuszczowej.

Tomasz Kafarski
Trener, który sprawił, że Flota Świnoujście zaczęła się liczyć na zapleczu ekstraklasy, mimo nieustającego zamieszania wokół klubu.  W ekstraklasie w 2009 roku prowadził Lechię Gdańsk był wówczas najmłodszym szkoleniowcem w lidze.


Marcin Robak
Został wybrany najlepszym napastnikiem poprzednich rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Nic dziwnego, skoro zdobył koronę króla strzelców za sezon 2013/2014 w barwach Pogoni Szczecin (22 gole). Cztery lata wcześniej dokonał tego samego, grając w Widzewie Łódź, ale w I lidze (18 goli). 17 stycznia 2010 roku zadebiutował w reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu z Danią. Premierowe trafienie zaliczył przeciwko Tajlandii. Napastnik o posturze gladiatora, którego ksywa to "Robaczek".

Content Management Powered by CuteNews